02/ 2654-654; 02/ 2655-655 toltumotors@greatwall.mk

Цена со ДДВ: 22.000 EUR / 1.364.000,00 денари
GREAT WALL STEED 7 2.4i 4×4

Марка: GREAT WALL
Модел: STEED 7 2.4i
Година: 2022
Гориво: Бензин
Километри: 19.200 км
Менувач: Рачен
Каросерија: Пик-Ап
Боја: Сребрена Металик
Регистрација: Македонска
Регистрирана до: 02.2024
Сила на мотор: 110KW / 150KS
Запремина на мотор: 2378 cm3
Kласа на емисија: Euro 6

Опрема:
• Централна далечинска брава,
• Електрика на предни и задни стакла
• Електрика на ретровизори
• Воздушни перничиња 6
• Серво упавувач
• Автоматски двозонски клима уред
• ABS систем за кочење,
• ASR систем за електронска стабилност
• Борд компјутер
• ISOFIX систем за детско седиште
• Аудио систем со 4 звучници
• USB
• Сензори за паркирање
• Електронска регулација на 4WD

Цена со ДДВ: 22.500 EUR / 1.395.000,00 денари