02/ 2654-654; 02/ 2655-655 toltumotors@greatwall.mk

Цена: 12.400 EUR / 768.800,00 денари
Subaru XV 2.0 TD 147KS AWD

Марка: Subaru
Модел: XV
Година: 2012
Гориво: Дизел
Километри: 92000
Менувач: Рачен
Каросерија: Хеџбек
Боја: Сива металик
Регистрација: Македонска
Регистрирана до: 02.2025
Сила на моторот: 108 kw / 147 ks
Kласа на емисија: Еуро 5

Опрема:
• Централна далечинска брава,
• Електрика на предни и задни стакла
• Електрика на ретровизори
• Воздушни перничиња 8
• Серво упавувач
• Автоматски двозонски клима уред
• ABS систем за кочење,
• ASR систем за електронска стабилност
• Борд компјутер
• ISOFIX систем за детско седиште
• Аудио ЦД систем со 4 звучници
• USB
• Сензори за паркирање

Цена: 12.900 EUR / 799.800,00 денари