02/ 2654-654; 02/ 2655-655 toltumotors@greatwall.mk
Subaru XV 2.0 TD 147KS AWD

Subaru XV 2.0 TD 147KS AWD

Цена: 12.400 EUR / 768.800,00 денариSubaru XV 2.0 TD 147KS AWD Марка: SubaruМодел: XVГодина: 2012Гориво: ДизелКилометри: 92000Менувач: РаченКаросерија: ХеџбекБоја: Сива металикРегистрација: МакедонскаРегистрирана до: 02.2025Сила на моторот: 108 kw / 147 ksKласа на...
GREAT WALL HOVER H6 4WD

GREAT WALL HOVER H6 4WD

Цена со ДДВ: 14.000 EUR / 868.000,00 денариGREAT WALL HOVER H6 4WD Марка: GREAT WALLМодел: H6Година: 2018Гориво: БензинКилометри: 51.500 кмМенувач: РаченКаросерија: SUVБоја: Сива МеталикРегистрација: МакедонскаРегистрирана до: 11.2023Сила на мотор: 105KW /...
GREAT WALL STEED 7 2.4i 4×4

GREAT WALL STEED 7 2.4i 4×4

Цена со ДДВ: 20.500 EUR / 1.271.000,00 денариGREAT WALL STEED 7 2.4i 4×4 Марка: GREAT WALLМодел: STEED 7 2.4iГодина: 2022Гориво: БензинКилометри: 19.200 кмМенувач: РаченКаросерија: Пик-АпБоја: Сребрена МеталикРегистрација: МакедонскаРегистрирана до: 02.2024Сила...