02/ 2654-654; 02/ 2655-655 toltumotors@greatwall.mk

Цена со ДДВ: 14.000 EUR / 868.000,00 денари
GREAT WALL HOVER H6 4WD

Марка: GREAT WALL
Модел: H6
Година: 2018
Гориво: Бензин
Километри: 51.500 км
Менувач: Рачен
Каросерија: SUV
Боја: Сива Металик
Регистрација: Македонска
Регистрирана до: 11.2023
Сила на мотор: 105KW / 143KS
Запремина на мотор: 1497 cm3
Kласа на емисија: Euro 6

Опрема:
• Централна далечинска брава,
• Електрика на предни и задни стакла
• Електрика на ретровизори
• Воздушни перничиња 6
• Серво упавувач
• Автоматски двозонски клима уред
• ABS систем за кочење,
• ASR систем за електронска стабилност
• Борд компјутер
• ISOFIX систем за детско седиште
• Аудио CD-систем со 4 звучници
• USB
• Сензори за паркирање
• Кожни седишта
• Задна камера
• Електронска регулација на 4WD

Цена со ДДВ: 14.000 EUR / 868.000,00 денари